Juuksepikendustest

2Pikad ja tihedad juuksed vaid mõne tunniga! Loomuliku tulemuse tagab juuste pikendamine naturaalsete ja kvaliteetsete Slaavi juustega. Paigaldan keratiinkinnitusega kõrgkvaliteetseid Slaavi juuksepikendusi.

 

Keratiin kinnitusega juuksepikendused:

Juuste pikendamisel lisatavate juuksesalkude arv sõltub oma juuste pikkusest ja tihedusest. Tavaliselt paigaldatakse 100-200 juuksesalku, mis kinnitatakse keratiiniga. Loomuliku tulemuse saamiseks tuleb alati arvestada oma juuste hulgaga. Juuste tihendamiseks piisab 20-50 salgust. Sedasi saab ka oma juustesse kiiresti ja hõlpsalt triipe lisada või tooni muuta vastavalt soovile heledamaks või tumedamaks. Tooni võib sageli vahetada, ilma et peaks oma juukseid värvima ja kahjustama.

Juuksepikendustesse võib teha lokke, sirgendada neid võib värvida ja fööniga kuivatada nagu enda juukseid.

Olenevalt sellest kui kiiresti teie omad juuksed kasvavad, tuleks juuksepikenduste hoolduses käia umbes 2-3 kuu tagant.

Kuna kvaliteetsed juuksed on 100% naturaalne materjal, siis on põhimõtteliselt lubatud neid küll värvida, kuigi vajadust ei ole. Juuksepikendusi saab valida väga laias värvivalikus ja nende pigment on hea hooldamise korral püsiv, ei tuhmu eriti ega kaota oluliselt värvi.

Oma juuste väljakasvu on siiski soovitav juuksuris värvida. Nende värvimine ja pesemine on väga mahukas töö ja nõuab erioskusi. Samuti ei või pikenduste puhul kunagi kindel olla, kuidas neid eelnevalt töödeldud on ja kuidas erinevale keemiale reageerivad. Seega suuremate äparduste ära hoidmiseks tuleb Sul juuksepikendustega tegelemine kindlasti professionaalidele usaldada.