Materjal

Slaavi juuksed

Miks valida slaavi juuksed?
Identsed meie oma juustega,seega saab juukseid pikendades loomuliku ja väga kauni tulemuse;

Säilivad täpselt sama kaunitena nagu need on paigaldamise hetkel. Ei ole vaja karta, et peale viiendat pesukorda on teil peas tuhmid ja elutud juuksed, nagu silikoonitatud juuste puhul.

  • Ei vaja spetsiaalseid hooldusvahendeid
  • Väga lihtne hooldada,ei lähe takuseks ega pusasse
  • Kannatavad meresoola
  • Neid saab tõsta
  • Magades võib juuksed lahti jätta
  • Väga hea hinna ja kvaliteedi suhe

Kasutan oma töös slaavi päritolu juustest,mida nimetatakseõigustatult maailma parimaks.Kui tavaliselt kasutavad juuksepikendusi tootvad ettevõtted ohtralt silikooni,et tugevalt töödeldud juustele kaubanduslik väljanägemine ja läige anda,siis slaavi juuste puhul pole selle meetodi rakendamine vajalik. Juukseid töödeldakse käsitsi ning väga õrnalt,et säilitada nende loomulik läige ja elastsus. Tänu sellele on neid juukseid kerge hooldada ja värvida.

Lux sarja jaoks kasutatakse kõrgeima kvaliteediga juukseid,mida kogutakse Venemaa põhjapoolsetelt aladelt. Kogutud juustest sobib toodanguks vaid viis protsenti. Need juuksed on väga kerged, pehmed,läikivad ning siidised,karv on peenike ja elastne. Saadaval on värvitud ja värvimata juuksed. Värvimata juustel on kaunis klaasjas läige ning erakordne pehmus ja sära.
Standard sarja jaoks kogutakse juukseid Venemaa lõunapoolsetelt aladelt. Need juuksed on samuti kauni läikega ja elastsed,kuid natuke jämedama ja tugevama karvaga. Hinnaklassilt on need veidi odavamad,aga siiski väga kvaliteetsed. Saadaval samuti nii värvitud kui ka värvimata kujul.
Saadaval on lai valik värvitoone ja pikkuseid vahemikus 15-100cm

Femell juuksepikendused

FEMELL – Femell juuksepikendused on 100 % naturaalsed India (Remy) juuksed. Femell eelistab just India päritolu juukseid ning peab sedasorti juukseid kõige paremaks juuksepikenduse materjaliks. India juuksed on väga vastupidavad. Juukseid saab kergesti värvida, mis suurendab oluliselt juuksuri võimalusi.

Femell Professional Remy Single Drawn juuksepikenduste valmistamisel kasutatakse vaid kõrgeima kvaliteediga 100% naturaalseid India päritolu juukseid. Need on pärit ühelt doonorilt, see tähendab et juuksed lõigatakse ja töödeldakse algusest lõpuni meetodil, mis välistab juuste sattumise salku nii, et üks karv asetseks üht ja teine teistpidi. See tehnoloogia on tunduvalt kallim kui tavapärane Remy Double Drawn, samas on kindlustatud parim võimalik kvaliteet. Indiast kogutud juuksed sobivad eurooplase juustesse läbimõõdu ja juukse struktuuri poolest paremini, kui palju kasutatavad ja tunduvalt odavamad Hiina või Indoneesia juuksed.

Tänu Remy-süsteemile Femell Professional juuksepikendused ei sõlmu ega muutu „vatiks“ vaid jätavad loomuliku mulje, tunduvad puudutades siidised ega kaota oma kohevust. Remy- süsteem on ainus, mis säästab võimalikult palju juuksepikendusi ning säilitab nende omadused pika aja vältel.