Materjal

Slaavi juuksed

Paigaldan  slaavi päritolu juuksepikendusi,mida nimetatakse õigustatult maailma parimaks.Kui tavaliselt kasutavad juuksepikendusi tootvad ettevõtted ohtralt silikooni,et tugevalt töödeldud juustele kaubanduslik väljanägemine ja läige anda,siis slaavi juuste puhul pole selle meetodi rakendamine vajalik. Juukseid töödeldakse käsitsi ning väga õrnalt,et säilitada nende loomulik läige ja elastsus. Tänu sellele on neid juukseid kerge hooldada.

Miks valida slaavi juuksed?
Identsed meie oma juustega,seega saab juukseid pikendades loomuliku ja väga kauni tulemuse.

 

Säilivad täpselt sama kaunitena nagu need on paigaldamise hetkel. Ei ole vaja karta, et peale viiendat pesukorda on teil peas tuhmid ja elutud juuksed, nagu silikoonitatud juuste puhul.

Väga hea hinna ja kvaliteedi suhe.

Lux sarja jaoks kasutatakse kõrgeima kvaliteediga juukseid,mida kogutakse Venemaa põhjapoolsetelt aladelt. Kogutud juustest sobib toodanguks vaid viis protsenti. Need juuksed on väga kerged, pehmed,läikivad ning siidised,karv on peenike ja elastne. Saadaval on värvitud ja värvimata juuksed. Värvimata juustel on kaunis klaasjas läige ning erakordne pehmus ja sära.

Standard sarja jaoks kogutakse juukseid Venemaa lõunapoolsetelt aladelt. Need juuksed on samuti kauni läikega ja elastsed,kuid natuke jämedama ja tugevama karvaga. Hinnaklassilt on need veidi odavamad,aga siiski väga kvaliteetsed. Saadaval samuti nii värvitud kui ka värvimata kujul.
Saadaval on lai valik värvitoone ja pikkuseid vahemikus 40-100cm. Valikus on nii sirged kui ka lokkis juuksed.